Wszystko co ma wartość wymaga czasu czyli jak przekuć swoją pasję w biznes

Wszystko co ma wartość wymaga czasu czyli jak przekuć swoją pasję w biznes

Wolność, niezależność , szczęście- z tym wszystkim kojarzy mi się prowadzenie własnego biznesu i dążenie do celu . Oczywiście wymaga to czasu i żelaznej konsekwencji ,ale na końcu czeka na nas ogromna nagroda, sami jesteśmy sobie sterem ,żeglarzem i okrętem, zarządzamy , stawiamy kolejne poprzeczki, wypłacamy pieniądze i ponosimy odpowiedzialność za błędy. Porażki nie ma na kogo zwalić a sukcesem łatwo jest się podzielić :)

Pandemia wirusa pokazała jak szybko można stracić wszystko, niezależnie od stanowiska jakie piastujemy w firmie. Nagle z dnia na dzień stajesz się niepotrzebny i pojawia się pytanie klasyka: jak żyć?

Cała Polska szyje maseczki, a na pewno duża część rękodzielniczek zaczęła w ten sposób ratować swoją firmę przed upadkiem. Stworzył się nawet swoisty dress code, do każdej sukienki inna maseczka, maseczki okolicznościowe czy maseczki z nadrukiem .Do jedwabnej kreacji maseczka jedwabna, nawet podczas wystąpień publicznych mówcy mają maseczki. Na rudaklara.pl tez możecie kupić sobie maseczkę w bardzo dobrej cenie, wystarczy zajrzeć do galerii artysty Uszyciuch. Możecie zamówić tutaj maseczkę i torbę, żeby zadawać szyku na zakupach.


Uszyciuch

Artysta mamajastudio również ma w ofercie i maseczki i torby


mamajastudio

Jeśli chcecie sami spróbować swoich sił możecie spokojnie wykorzystać prosty sposób na maseczkę origami, która znalazłam buszując w necie. Swoją drogą to świetny pomysł na spędzenie czasu z dziećmi Maseczkę origami wymyśliła Annia Myczkowska-Szczerska z Wydziału Form Przemysłowych krakowskiego ASP.

sprawdź

Naszą drogę artystyczną determinuje również materiał z którego tworzymy, i tak np. artystka


Tibag.rękodzieło pozostaje wierna modelinie, z której tworzy cuda.

Tibag.rękodzieło

Artystka Fimo Flowers postawiła na masę fimo, zobaczcie te prawdziwe dzieła sztuki.

Niesamowite jest to ze jeśli uwierzysz w swój sukces i będziesz konsekwentnie każdego dnia pracować nad tym co kochasz i co tak naprawdę cię odstresowuje , dojdziesz do celu i osiągniesz niezależność finansową. Rękodzielniczki ,które mają już wyrobioną markę ,zarabiają godne pieniądze i jestem pewna , że nie zamieniłyby tej pracy na korpo . Handmade wpisuje się idealnie w założenia slow life, a spokoju i spełnienia potrzebujemy w dzisiejszym świecie bardzo.

Pandemia nie zatrzymała pracy ludzi ,którzy wykonują ja w domu i tak z wielkim powodzeniem sprzedają się zabawki szyte ręcznie przez artystę PureCottonStudio (PCS)


PureCottonStudio (PCS)

Pomimo wiosny nadal świetnie sprzedają się czapki artysty RudaKlara, oryginalne ,zabawne, na niepogodę i na nie-fryzurę, na rower, na wieczór, na czas rekonwalescencji.

Haftowane broszki artysty Hej Hej to energetyczne , pozytywne przypinki przyciągające uwagę ferią barw i dowcipem. Nie znajdziecie takich broszek w galerii handlowej.


HejHej

Z przyjemnością pokazuje prace tych artystów bo siłą i konsekwencją wspinają się coraz wyżej, nie tracąc celu z oka .Przekuwa się to na zarobki.

Na www.rudaklara.pl znajdziecie wiele ciekawych osobowości i naprawdę nietuzinkowych prac, mam nadzieje ze będą one dla Was inspiracją zarówno w tworzeniu jak i zakupach.

Warto również przeczytać