My home my castle, czyli wolność Tomku w swoim domku...

My home my castle, czyli wolność Tomku w swoim domku...

Kiedy wracam do domu ogarnia mnie stan błogości, zamykam drzwi i pierwsze co czuje to zapach jaki się w nim unosi. Od zawsze używam kadzideł, olejków, kominków zapachowych, nawet w szafie trzymam opakowania po zapachach i mydłach. Zarówno ubrania jak i meble pachnie obłędnie, jest to zapach nie do podrobienia, każdy kto do mnie przychodzi mówi, że pamięta jak wspaniale pachnie mój dom.

Używam kadzideł proszkowych, ręcznie robionych, rolowanych w Indiach i sprowadzanych specjalnie przez Gopala Acaraya Dasa. Moim ulubionym zapachem jest drzewo sandałowe, absolutnie cudowna mieszanka naturalnych składników takich jak zioła, żywice, korzenie, miód i naturalne olejki, wprowadzają mnie w fantastyczny nastrój.

Świece to kolejny afrodyzjak dla ducha.

Artysta KARiTEe, z którym od niedawna współpracuje, to pracownia ekologicznych, ręcznie robionych świec z naturalnych wosków roślinnych. Inspirowane naturą, piękne zapachy i kompozycje roślinne zatopione w ich produktach tworzą wyjątkową i magiczną atmosferę w domu. Są też wspaniałym i nietuzinkowym prezentem, upominkiem lub podziękowaniem dla bliskich, przyjaciół, współpracowników, bądź partnerów biznesowych. W ofercie KARiTEe znajdziesz: zapachowe świece sojowe w różnych rozmiarach,

ekologiczne, naturalne woski zapachowe, luksusowe tabliczki zapachowe, tak zwane garderobianki, naturalne podgrzewacze - tealighty, gotowe zestawy prezentowe, świece z zatopionym suszem roślinnym bądź korzennym, podziękowania, upominki dla gości weselnych, spersonalizowane świece, zestawy prezentowe. Wszystkie produkty są w 100% wykonane ręcznie i są efektem wielkiej pasji, miłości i zaangażowania. Nie są produkowane na masową skalę, lecz w niewielkich partiach z dbałością o najdrobniejszy szczegół, począwszy od wyboru surowców, a skończywszy na pakowaniu produktu końcowego. Dzięki temu trafia do Ciebie nietuzinkowy, ekskluzywny i wyjątkowy produkt.

I na końcu czas na toaletę

Naturalne mydła, płatki do kąpieli, pachnąca sól to produkty Artysty Enklare Natural Cosmetics. Jest to marka która powstała w 2014 roku. Produkują naturalne kosmetyki wytwarzane według tradycyjnych receptur z użyciem nowoczesnych metod. Bestselerem są właśnie naturalne, ręcznie robione mydła.

Wisienką na torcie są: olejek typu roll on, sprowadzany z indyjskiej perfumerii. A ukochany zapach Zaafran-E-Hindustan naprawdę oddaje charakterystykę kraju, otwiera się zielonymi nutami ziołowymi, przechodzi w róże i szafran z Iranu. To zapach powalający swoja głębią z nutą bursztynu. Niezapomniana kompozycja.

Oczywiście rozpiętość zapachów jest bardzo duża, od drzewa cedrowego po ciemną konsystencją agarwood i delikatne nuty czarnej róży.

Sama możesz wybrać gamę zapachów dla siebie i potraktować holistycznie swoje ciało i swój dom, tak żeby kojarzył się z tobą

I na koniec poezja Rudej Klary:

W ulu królowa jest jedna, ale trutniowi bardzo potrzebna,
dbaj więc o feromony bo wszędzie są robotnice i żony......

Warto również przeczytać