O mnie słów kilka 🪄✨️

O mnie słów kilka 🪄✨️

Tarot to moja pasja od 1997 roku , kiedy to pierwszy raz zetknęłam się z kartami - Tarot Marsylski 😊


Niestety były to czasy , kiedy tylko tę talie można było kupić w księgarniach, a do mnie ona nie przemawiała. 


Postanowiłam wtedy wykonać swoje własne karty tarota [ mam je do dzisiaj ] Nie były One piękne ale były moje ... przemawiały do mnie! i to było najważniejsze.


Od tamtej pory stałam się właścicielką ponad 50 talii tarota , jednak wróżę tylko kilkoma ... jak każdy Tarocista , mam swoje ulubione talie które przemawiają do mnie bardziej niż inne ... niektóre z nich potrafią wygenerować film za pomocą slajdów jakie kolejno układam podczas wróżby ... zaczynają tworzyć całość i poruszać się jak klatki filmu ... zgrabnie wyłaniając historię o którą pytam.


Tarot jest ze mną od lat i zawsze był moim ulubionym narzędziem wrożbiarskim. Lata praktyki dają mi możliwość wglądu w najtajniejsze myśli, najbardziej ukrywane sprawy , największe tajemnice.


Kiedy byłam mała , najbardziej na świecie drażniło mnie to , że nie wiem co będzie za zakrętem, że nie wiem co wydarzy się jutro ... mając kilka lat uświadomiłam sobie że nie wiem ... I to było strasznie frustrujące uczucie ... kiedy więc karty Marsylskie odnalazły mnie [ z małą pomocą pewnego bioenergoterapeuty mojej mamy ] nigdy więcej się z nimi nie rozstałam 😊 chcąc zgasić to uczucie niewiedzy , które mnie wypalało.


W tym wcieleniu , po raz kolejny dotarłam do narzędzi które pozwalają zmieniać / kreować rzeczywistość. Może wcześniej niż zwykle ... ale znowu stałam się częścią magii Tarota ... wizji ... wiedzy ... przekaźnikiem tej potężnej nieodgadnionej siły. 


Wiedźma wie ... ma wiedzę 🔮✨️ widzi więcej ... więc czy jestem Wiedźmą ?.. pewnie trochę tak ... I jestem z tego dumna , bo czuje że znalazłam sens życia dużo wcześniej niż zwykle ... I byłam w stanie go wykorzystać najlepiej jak potrafiłam , dzieląc się z innymi przekazami ze świata magii 🪄✨️


Jestem Tarocistką i Runistką ale to Tarot jest moim głównym narzędziem od zawsze ... Run używam do tworzenia remediów , do skryptów które pomagają Wam na Wasze problemy , do uzdrawiania na matrycy energetycznej. Nie wróżę nimi ale korzystam z ich potężnej mocy , wspierając Was ... przekazując Wam energię run za pomocą wahadeł 🪄✨️ 


Runami uzdrawiam czakry i energetykę. Runami poprawiam obieg energii w Waszym życiu.


Zapraszam wszystkich serdecznie do świata magii, którego jestem częścią.


Odsłaniam dla Was przeszłość, analizuje teraźniejszość, odkrywam przyszłość / zakusy losu / możliwości / drogi / wybory ... podpowiadam ... analizuje drogę ... wpływ tych wyborów na dalsze życie ... konsekwencje dla różnych opcji wyboru.


Z wdzięcznością 🙏💜 WhiteOwl BiałaSowa Tarocistka 🧙‍♀️