Co lubi koziorożec?

Co lubi koziorożec?


Koziorożec powinien wybrać biżuterię, która symbolizuje jego trwały i silny charakter. Dobrym wyborem będą więc kamienie szlachetne o solidnej, wręcz masywnej fakturze. Najlepiej sprawdzą się tu diament, onyks, rubin, jaspis, obsydian, cytryn, szafir i jadeit. bransoletka   męska bransoletka Ozdoby srebrne i złote, takie jak obrączki, naszyjniki i kolczyki, będą również dobrze pasować do stylu Koziorożca. Dzięki takiej biżuterii Koziorożec będzie w stanie uwydatnić swój trwały i niezłomny charakter. obsydian

 Koziorożec to jeden z dwunastu znaków zodiaku. Symbolizuje on oszczędność, wytrwałość oraz niezależność. Koziorożec jest uznawany za bardzo praktycznego i wytrwałego. Jest dobrze zorganizowany, zorientowany na realizację swoich celów, ma silną wolę i jest lojalny wobec swoich ideałów. Charakteryzuje go pół-spokojny i wycofany sposób bycia. Do jego wad należy nadmierna powściągliwość, często występuje też nadmierna krytyczność.

 Koziorożec często łączy się z inną osobą, która wywiera na niego pozytywny wpływ. Najbardziej odpowiednie  pary dla koziorożca to osoby urodzone pod znakiem Lwa, Byka, Raka lub Skorpiona.